Najczęściej zadawane pytania

Reklamacje i zwroty

Zdajemy sobie sprawę, iż fakt że jest to sklep internetowy może budzić u Was pewne obawy przed zamówieniem. W razie jakichkolwiek wątpliwości - po prostu zadzwoń lub napisz - na pewno rozwiejemy Twoje wątpliwości.
Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli czegoś nie ujęliśmy - prosimy o kontakt.

Czy mogę zwrócić zakupiony towar?

Oczywiście towar może być zwrócony w terminie 14 dni od dnia jego otrzymania, bez podania przyczyny. W tym celu należy złożyć na piśmie oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Towar nie może nosić śladów użytkowania, prania, nie może być zniszczony oraz nie może on być wykonany na zamówienie, czyli z własnym nadrukiem. W takich przypadkach zwracamy pieniądze za towar oraz koszty wysyłki. Do zachowania terminu dziesięciodniowego wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Formularz odstąpienia od umowy


Co zrobić jeżeli towar ma wadę jakościową?

W takim przypadku koniecznie skontaktuj się z nami. Wszelkie reklamacje wynikające z naszej winy rozpatrzymy szybko i bez problemów. Zwrócimy także koszty przesyłki.

Bodziaki dziecięce

Czy bodziaki są bezpieczne dla niemowląt?

Oczywiście! Wszystkie bodziaki są produkowane z dzianin przeznaczonych dla maluszków tzw. single, interlock. Dzianiny są wyprodukowane w Polsce. W momencie w którym to piszę moja córeczka ma 14 miesięcy i od początku ubieram ją w nasze bodziaki. Firma która szyje nam bodziaki jest z nami w ciągłym kontakcie i wykonuje bodziaki z tkanin zamówionych bezpośrednio u producenta. Tak więc możesz być spokojna - Twoje dziecko na pewno będzie zadowolone i bezpieczne.

Czy bodziaki można prać i prasować?

Tak, zdecydowanie. Pranie jest uzależnione od wykorzystanego materiału i zawsze będzie dokładna informacja na metce wszytej w bodziaka. Co do prasowania - proponuję robić to na lewej stronie ponieważ nadruki rzadko dobrze znoszą bezpośredni kontakt z żelazkiem. Masz jeszcze wątpliwości? Napisz do nas lub zadzwoń! Z przyjemnością wszystko wyjaśnimy. Jesteśmy firmą rodzinną i rozumiemy potrzeby rodziców. Szczegóły znajdziesz w dziale kontakt

Czym jest flock?

Flock to materiał o fakturze aksamitu (delikatny meszek). Dzieki temu jest on przyjemny w dotyku. Pod palcami można wyczuć delikatny meszek i wyjątkowo dobrze nadaje się on do tego typu ubranek. Każdy wzorek robimy flockiem. Naprawdę przyjemne w dotyku

Dostawa

Ile kosztuje wysyłka towaru?

Koszty wysyłki są uzależnione od metody transportu którą wybierzesz. Poniżej lista dostępnych opcji:

  • Kurier Inpost, 15 zł (gratis przy zamówieniu ponad 120.00 zł)
  • Odbiór osobisty po uzgodnieniu , 0 zł (gratis przy zamówieniu ponad 0.00 zł)
  • Kurier - pobranie, 19 zł (gratis przy zamówieniu ponad 150.00 zł)

Czas realizacji zamówienia

Zamówione towary wysyłamy w ciągu 3 - 5 dni roboczych, ponieważ wszystkie bodziaki które widnieją na stronie mamy cały czas u siebie. W przypadku większej ilości lub problemów technicznych niezależnych od nas czas ten może się wydłużyć ale wtedy na pewno skontaktujemy się z Tobą i wyjaśnimy sprawę.

Zrealizyjemy Twój pomysł

Jeżeli jesteś zainteresowana stworzeniem niepowtarzalnego bodziaka, lub masz pomysł na wzór którego nie mamy na stronie - możesz napisać lub zadzwonić jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Możesz w ten sposób złożyć zamówienie na zwykłe body. Pełne dane adresowe znajdują się tutaj oraz pod przyciskiem kontakt na górze ale w razie czego przypominamy :-)

Bodziakowo.pl Bartosz Malinowski
Witosa 4b/3
Jawor 59-400
tel. prosimy o email :)
e-mail: sklep@bodziakowo.pl

Bank i numer konta
mBank
39 1140 2004 0000 3802 7866 3294