Certyfikaty - tekstylia godne zaufania

Nasze produkty są bezpieczne dla dzieci i niemowląt

Wiemy jak ważna jest troska o to żeby nasze dzieci. Nasze produkty posiadają atesty i certyfikaty. Dzianina jest produkowana w Polsce, nie zawiera szkodliwych substancji i spełnia najsurowsze normy jakościowe. Elementy metalowe (springi) są w 100% bezniklowe i także posiadają wymagany certyfikat. Pamiętaj żeby zwracać uwagę na te drobne "szczegóły".

Tekstylia godne zaufania - zbadane na substancje szkodliwe

Poniżej zamieszczamy certyfikaty na materiał wykorzystany do produkcji bodziaków oraz elementy metalowe.
"Tested for harmful substances" oznacza iż produkt został prztestowany na obecność szkodliwych substancji i jest w 100% bezpieczny dla niemowląt. Towary zamawiamy jedynie u sprawdzonych dostawców:

Zakłady Tekstylno - Konfekcyjne Teofilów S.A
ZTK "Teofilów" S.A. jest firmą z ponad 35-letnią tradycją w produkcji i sprzedaży dzianin o bardzo wysokiej jakości i najszerszym w Polsce asortymencie.

Polimex
Firma POLIMEX.NET jest największym w Europie dystrybutorem dodatków krawieckich i tkanin, proponuje najbogatszą w Polsce ofertę surowców do produkcji odzieży, wyrobów kaletniczych i innych branż przemysłu włókienniczego. Posiadamy w sprzedaży ponad dwadzieścia tysięcy produktów w kilkuset kolorach, w tym tkaniny, włókniny, dzianiny, podszewki, nici, zamki błyskawiczne itp.

Agawa.pl
Jedna z największych firm w Polsce dostarczających materiały do technologii termosublimacji.